Звернення № 1437

#1437 створено 14 Липня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Салютна, 1А, Київ, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.472907, 30.401222
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 13 Серпня 2017

В РОБОТІ

Доброго дня! Вже не один рік майже в центрі Києва ми бачимо смітник у дворі біля гуртожитків працівників ЖКГ та МВС. Таке враження, що це нікого не хвилює. Навіть ялинки з Нового року там є зараз. Періодично цей смітник ще й і горить. Дуже прошу допомогти якось вирішити це питання. Дякую авторів цього проекту!

14.07.2017, 15:54 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

14.07.2017, 15:54 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця