Звернення № 1436

#1436 створено 13 Липня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 2, Київ, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.381235, 30.476539
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 12 Серпня 2017

НЕ ВИКОНАНО

Навколишні МАФи утворили звалище, яке погано пахне, займає частину тротуару а псує настрій всім, хто йде від виходу з метро до тролейбусної зупинки.

13.07.2017, 08:56 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.07.2017, 08:57 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.08.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено