Звернення № 1430

#1430 створено 13 Липня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: міст Південний, Київ, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.395493, 30.597088
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 12 Серпня 2017

НЕ ВИКОНАНО

Сміттєзвалища під Південним мостом на лівому березі

13.07.2017, 09:00 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.07.2017, 09:00 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.08.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено