Звернення № 1429

#1429 створено 13 Липня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Олександра Кошиця, 9А, Київ, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.404182, 30.642347
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 12 Серпня 2017

НЕ ВИКОНАНО

Розкидане сміття та напівідкриті колодязі каналізацій біля дитячого садка

13.07.2017, 09:02 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.07.2017, 09:02 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.08.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено