Звернення № 1428

#1428 створено 13 Липня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Олександра Кошиця, 9А, Київ, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.403595, 30.643261
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 12 Серпня 2017

НЕ ВИКОНАНО

Купа сміття, яку про території озера розносять вітер та ворони

13.07.2017, 09:01 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.07.2017, 09:01 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.08.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено