Звернення № 1427

#1427 створено 13 Липня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Т0612, Хмельницька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.004355, 27.51059
Відповідальний: Хмельницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Серпня 2017

В РОБОТІ

Сміттєзвалище біля зупинки села Радгоспне по трасі.

13.07.2017, 09:01 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.07.2017, 09:01 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.08.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

18.10.2017, 15:39 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

18.10.2017, 16:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

18.10.2017, 16:34 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

сміттєзвалище ліквідовано К/4776-16/09 від 13.08.17р


Документи:

Статус: Надано відповідь