Звернення № 1424

#1424 створено 13 Липня 2017

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Р06, Миколаївська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.026215042574, 30.969635740039
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Серпня 2017

В РОБОТІ

Сміттєзвалище довжиною пів-кілометра, періодично його підпалюють.

13.07.2017, 09:02 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.07.2017, 09:02 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.07.2017, 08:13 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.08.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

14.08.2017, 10:51 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Шановний Максиме Ігоровичу!

Миколаївською обласною державною адміністрацією розглянуто та опрацьоване Ваше звернення щодо ліквідації стихійного звалища вздовж траси Р06.
Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області під час розгляду Вашого звернення встановлено, що дійсно за вказаними координатами 48026215042574, 30.969635740039 виявлено стихійне сміттєзвалище будівельного та побутового сміття. В ході розгляду звернення зафіксовано, що попереджувальні аншлаги щодо заборони розміщення відходів на даній території відсутні.
За результатами перевірки на адресу голови Первомайської районної державної адміністрації направлено припис щодо вжиття відповідних заходів реагування.
Питання ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища знаходиться на контролі Первомайської райдержадміністрації.
Про вжиті заходи Вас буде повідомлено додатково.
З повагою відповідальний за роботу сервісом.

Статус: Надано відповідь