Звернення № 1420

#1420 створено 13 Липня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Хмельницька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.02858, 27.429432
Відповідальний: Хмельницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Серпня 2017

В РОБОТІ

Сміттєзвалище біля лісу на виїзді з села Велика Березна (після знаку).

13.07.2017, 09:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.07.2017, 09:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.08.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

18.10.2017, 15:41 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

18.10.2017, 16:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

18.10.2017, 16:37 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

сміттєзвалище ліквідовано К/4776-16/09 від 13.08.17р


Документи:

Статус: Надано відповідь