Звернення № 1419

#1419 створено 13 Липня 2017

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: проспект Ювілейний, 61а, Харків, Харківська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.998199994441, 36.345464028418
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Серпня 2017

ВИКОНАНО

Постійно виникає стихійне звалище (будівельне сміття), хоча в радіусі 100м є контейнери для будівельного сміття. Такі у нас люди, де живуть там і смітять. Прохання усунути це стихійне звалище і встановити попереджувальну табличку. Дякую.

13.07.2017, 09:07 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.07.2017, 09:07 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

31.07.2017, 17:26 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

31.07.2017, 17:27 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України, «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про відходи», відноситься до повноважень органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
З метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом направлено листи до Департаменту комунального господарства Харківської міської ради, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.
Про подальше Вас буде проінформовано додатково.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

31.07.2017, 18:04 Підтвердження виконання Заявником.

Виконано. Я не знаю, збіг це чи ні, але звалище було прибрано на 3-й день після мого звернення. Але є одне але, з певною періодичністю на тому ж місці повторно виникає стихійне звалище.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником