Звернення № 1414

#1414 створено 13 Липня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Крехаїв, Чернігівська область, Україна, 17073
Координати сміттєзвалища: 50.804182, 30.815773
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Серпня 2017

В РОБОТІ

Прошу прибрати стихійне сміттєзвалище.

13.07.2017, 09:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.07.2017, 09:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

09.08.2017, 08:40 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

09.08.2017, 08:44 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваше звернення щодо виявлення стихійного сміттєзвалища в с. Крехаїв Козелецького району, зареєстроване 13.07.2017 за №1414 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа», та повідомляє наступне.
За інформацією Козелецької райдержадміністрації, 21.07.2017 проведено комісійний виїзд з метою перевірки та виявлення на території с. Крехаїв стихійного сміттєзвалища. В результаті обстеження встановлено наявність несанкціонованого звалища сміття на згаданій території.
Згідно акту перевірки Крехаївську сільську раду зобов'язано вжити дієвих заходів щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища.
За даними голови Крехаївської сільської ради, у зв'язку з відсутністю коштів та великого об'єму сміттєзвалища, ліквідація останнього буде проводитись поступово.
Станом на 03.08.2017 частину сміттєзвалища ліквідовано


Документи:

Статус: Надано відповідь

09.08.2017, 08:47 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Відповідь на звернення (лист Департаменту від 08.08.2017р. №04-27/32-Р) направлена на зазначену Вами поштову та електронну адреси.

Статус: Надано відповідь