Звернення № 1395

#1395 створено 30 Червня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Степана Носа, 87, Чернігів, Чернігівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 51.508277, 31.232959
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Липня 2017

В РОБОТІ

Доброго дня. Стихійна свалка усілякого сміття. Побутові та будівельні відходи. Сморід на десятки метрів. Поруч бетонний забор, мабуть очисні споруди. Дякую!

30.06.2017, 13:13 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.06.2017, 13:13 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

25.07.2017, 16:46 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

25.07.2017, 16:47 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваше звернення, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища, яке зареєстровано 30.06.2017 за № 1395 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа» та повідомляє наступне.
Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області 20 липня 2017 року проведено перевірку фактів викладених у Вашому зверненні. В ході огляду території несанкціоноване розміщення відходів (ТПВ та будівельні відходи) у лісовому масиві, який знаходиться у користуванні ДП «Чернігівське лісове господарство», за вказаними у зверненні координатами підтвердилося.
Під час проведення перевірки, осіб причетних до несанкціонованого розміщення відходів не встановлено. Відходи щодо яких не встановлено власника або власник яких невідомий, вважаються безхазяйними.
Також встановлено, що ДП «Чернігівське лісове господарство» повідомило листом №467/1 від 11.07.2017 року Чернігівську райдержадміністрацію та комісію по безхазяйних відходах про виявлені вищевказані факти для вжиття заходів відповідного реагування.
Враховуючі вищевикладене, Ваше звернення взято на контроль Держекоінспекцією у Чернігівській області.

Відповідь на звернення (лист Департаменту від 25.07.2017р. №04-27/29-М) направлена на зазначену Вами поштову та електронну адреси.


Документи:

Статус: Надано відповідь