Звернення № 1387

#1387 створено 30 Червня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Козака Бабури, 6, Запоріжжя, Запорізька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 47.813260396487, 35.034491959959
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Липня 2017

НЕ ВИКОНАНО

Мусорная свалка на территории ЗАПОРОЖСКИЙ СТРОИТЕЛЬНЫЙ ЦЕНТР ПРОФТЕХОБРАЗОВАНИЯ, бывшее ПТУ N 31

30.06.2017, 14:14 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.06.2017, 14:15 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.07.2017, 09:46 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

31.07.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено