Звернення № 1379

#1379 створено 30 Червня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Україна, Київська область, Бориспільський район
Координати сміттєзвалища: 50.346315, 30.760562
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Липня 2017

В РОБОТІ

Незаконне сміття

30.06.2017, 14:16 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.06.2017, 14:16 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

30.06.2017, 16:44 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

21.07.2017, 16:03 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 30.06.2017 № Х 44.1962.2 Департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто Ваше звернення від 30.06.2017 № 1379-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.346315, 30.760562 та повідомляє.
Листом Бориспільської райдержадміністрації від 11.07.2017 № Х 1163.5, Х 1194.5, Х 1195.5 повідомлено, що виявлене сміттєзвалище розташоване на території Щасливської сільської ради в межах с. Щасливе.
За інформацією Щасливської сільської ради від 11.07.2017 № 02-14/812, територія на якій розміщено сміттєзвалищ, зазначене у звернені, належить ТОВ "WDMais". Дана територія огорожена парканом, де підприємство проводить свою діяльність. Сміттєзвалища, згідно даної схеми, не виявлено.

Статус: Надано відповідь