Звернення № 1377

#1377 створено 30 Червня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський район
Координати сміттєзвалища: 48.553469, 26.692866
Відповідальний: Хмельницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Липня 2017

В РОБОТІ

Велике скупчення сміття вздовж річки Дністер!

30.06.2017, 14:17 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.06.2017, 14:17 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

31.07.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

18.10.2017, 15:42 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

18.10.2017, 16:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

25.10.2017, 09:11 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

щодо сміттєзвалища

Статус: Надано відповідь