Звернення № 1371

#1371 створено 23 Червня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Україна, Київська область, Броварський район
Координати сміттєзвалища: 50.508602, 31.11434
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 23 Липня 2017

ВИКОНАНО

суть проблемы,такова.Свалку закрыли,а куда этим нелюдям мусор деть не сказали.

23.06.2017, 12:27 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

23.06.2017, 12:27 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

26.06.2017, 09:19 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

20.07.2017, 18:05 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 23.06.2017 № І 06.1893.2 Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянув Ваше звернення
від 23.06.2017 № 1371 - 3Г/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища у Броварському районі за координатами 50.508602, 31.11434 та повідомляє.
Листом Броварської райдержадміністрації повідомлено, що за інформацією Русанівської сільської ради виявлене стихійне сміттєзвалище ліквідоване.
Крім того, було направлено роз’яснення щодо організації вивозу твердих побутових відходів.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

16.08.2017, 08:30 Підтвердження виконання Заявником.

Убрали на бумаге,а на деле.....?

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником