Звернення № 1368

#1368 створено 21 Червня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Україна, Дніпро, Індустріальний район
Координати сміттєзвалища: 48.510786, 35.086642
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 21 Липня 2017

ВИКОНАНО

Ось таке СМІТТЄЗВАЛИЩЕ знаходиться в п'яти метрах від житлових будинків.

21.06.2017, 15:31 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.06.2017, 15:31 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

26.06.2017, 12:38 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

19.07.2017, 15:46 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня. Департаментом екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації розглянуто Ваше звернення щодо стихійного сміттєзвалища, що виявлено в Індустріальному районі м. Дніпро. За інформацією виконавчого комітету Індустріальної районної у місті Дніпрі ради, здійснено обстеження території за вказаними у зверненні координатами. За результатами обстеження виявлено наявність сміттєзвалища. Вказане сміттєзвалище утворено у напівзруйнованій будівлі. Станом на 12.07.2017 будівлю демонтовано, сміття вивезено.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

22.07.2017, 15:00 Підтвердження виконання Заявником.

Дякую

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником