Звернення № 1367

#1367 створено 21 Червня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Україна, Київ, Лісовий проспект, 43А
Координати сміттєзвалища: 50.48616, 30.64115
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 21 Липня 2017

НЕ ВИКОНАНО

Прям возле детского садика горы мусора!!!

21.06.2017, 10:27 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.06.2017, 10:27 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

22.07.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено