Звернення № 1358

#1358 створено 20 Червня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Україна, Чернігівська область, Бахмач, Польова вулиця
Координати сміттєзвалища: 51.179488, 32.871809
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 20 Липня 2017

В РОБОТІ

Уже декіляка років в передмісті Бахмача завозиться сюди сміття, а вивозиться дуже рідко. Мало того стоїть їдучий токсичний запах.

20.06.2017, 10:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

20.06.2017, 10:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

06.07.2017, 12:06 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.07.2017, 12:06 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваше звернення, зареєстроване 20.06.2017 за №1358 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа» та відповідно до компетенції повідомляє наступне.
Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області 29.06.2017 проведено огляд місця, зазначеного у Вашому зверненні, та встановлено, що Бахмацьким КВП «Комунальник» стихійне сміттєзвалище ліквідовано. На момент перевірки територія знаходиться в задовільному стані.
За результатами проведеної перевірки голові Бахмацької міської ради надано припис щодо забезпечення контролю за поводженням з відходами на підвідомчій території та недопущення розміщення відходів у несанкціонованих місцях.

Відповідь на звернення (лист Департаменту від 06.07.2017р. №04-27/23-К) направлена на зазначену Вами поштову та електронну адреси.

Статус: Надано відповідь