Звернення № 1354

#1354 створено 20 Червня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Україна, Житомирська область, Коростишівський район
Координати сміттєзвалища: 50.304157, 28.954027
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 20 Липня 2017

В РОБОТІ

Стихійне звалище відходів гранітного виробництва і сміття.
50.30423661732473, 28.95387397518789

20.06.2017, 10:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

20.06.2017, 10:06 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

30.06.2017, 09:45 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

21.07.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

21.07.2017, 09:59 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше зверненння, отримане на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» 2017-06-20 за №1354 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться на території Коростишівського району повідомляє.
Відповідно до листа Коростишівської районної державної адміністрації від 18.07.17. №4539/2512, звернення розглянуто.
З метою вирішення піднятого у зверненні питання, райдержадміністрацією було направлено клопотання до Стрижівської сільської ради щодо вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
За результатами вивчення, Стрижівською сільською радою проінформовано, що дана територія розташована за межами населеного пункту і відходи частково розміщенні на землях загального користування (дорога) і частково на землях товарного виробництва (паї), які є власниками громадян.
На сьогоднішній день силами сільської ради вживаються заходи щодо прибирання даної території, але враховуючи масштаби засмічення для повної утилізації потрібен час.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника