Звернення № 1350

#1350 створено 19 Червня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Україна, Миколаївська область, Первомайськ
Координати сміттєзвалища: 48.044388, 30.894916
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 19 Липня 2017

В РОБОТІ

хоч місцева влада і говорить, що мої звернення "портять" імідж міста, але більш дієвого способу ніж звернення через ЕКО мапу я ще не бачила

19.06.2017, 14:53 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.06.2017, 14:53 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.06.2017, 16:17 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

20.07.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

01.08.2017, 15:16 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Шановна Світлано Валеріївна!
Миколаївською обласною державною адміністрацією розглянуто та опрацьоване Ваше звернення щодо стихійного сміттєзвалища по вул. Миколи Чернишевського,2, м. Первомайськ.
Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області під час розгляду Вашого звернення та з виїздом на місце встановлено, що за вказаними координатами 48.048435 та 30.866624 знаходяться звалища побутового та будівельного сміття, скла. В ході розгляду звернення зафіксовано, що попереджувальні аншлаги щодо заборони розміщення відходів та контейнери для організованого збору сміття на даній території відсутні. За результатами перевірки на адресу голови Первомайської міської ради направлено припис щодо вжиття заходів реагування.
Управлінням житлово–комунального господарства Первомайської міської ради, в зв′язку зі складністю рельєфу, було здійснено розпланування даного сміттєзвалища. На цей час для здійснення повної ліквідації вищевказаного сміттєзвалища відсутня технічна можливість.
Також, повідомляємо, що інспекторами інспекції з благоустрою апарату виконавчого комітету Первомайської міської ради спільно з державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища та заступником начальника управління житлово-комунального господарства Первомайської міської ради з питань благоустрою та охорони навколишнього природного середовища періодично проводяться обстеження даного сміттєзвалища, за результатами яких виявлено порушника, на якого складено протокол за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Питання щодо ліквідації сміттєзвалища знаходиться на контролі Первомайської міської ради.

З повагою, відповідальний за работу з сервісом

Статус: Надано відповідь