Звернення № 1349

#1349 створено 19 Червня 2017

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Україна, Київ, Дніпровський район
Координати сміттєзвалища: 50.468513532805, 30.712194442749
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 19 Липня 2017

В РОБОТІ

Точні координати звалища з google maps - 50.468291,30.712313
Звалище розміщене у заболоченій низовині, біля озера

19.06.2017, 09:43 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.06.2017, 09:44 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця