Звернення № 1347

#1347 створено 19 Червня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Україна, Харківська область, Куп'янськ, вулиця Ананьїна, 59
Координати сміттєзвалища: 49.698663, 37.609305
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 19 Липня 2017

НЕ ВИКОНАНО

Ось так 17.06.2017 року виглядає сміттєзвалище у м.Купянску по якому також надавали інформацію про його надледаший стан.

19.06.2017, 14:54 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.06.2017, 14:54 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

04.07.2017, 12:03 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

04.07.2017, 12:04 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Департаментом екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто Ваше звернення щодо утворення стихійного сміттєзвалища по вул. Ананьїна, 59 в м. Куп’янськ Харківської області, яке надійшло з Міністерства екології та природних ресурсів України.
Згідно з отриманою Департаментом від Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради інформацією, господарською групою Житлово-комунального підприємства №1 Куп’янської міської ради неодноразово здійснювалися заходи щодо ліквідації несанкціонованих смтіттєзвалищ по вул. Ананьїна, 59 в м. Куп’янськ Харківської області. У зв’язку з виявленням нового сміттєзвалища за вказаною адресою, роботи з його ліквідації заплановано завершити до 01.08.2017.
Одночасно, з метою недопущення забруднення території, за кошти міського бюджету було виготовлено та встановлено попереджувальні інформаційні знаки про заборону викидання сміття.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

05.07.2017, 18:21 Спростування виконання Заявником.

Сміття як було так і є. Ніхто нічого не робить. Я був в офісі Держпродспоживслужби у м. Купянську, де мене повідомили, що вони поки що не мають повноважень штрафувати винних за невиконання приписів. А СМІТТЯ ЯК БУЛО ТАК І Є. СМОРОД, МУХИ ТА ІНШЕ...

Статус: Відхилено Заявником