Звернення № 1345

#1345 створено 19 Червня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Україна, Сумська область, Сумський район, село Стецьківка
Координати сміттєзвалища: 51.014314, 34.806045
Відповідальний: Сумська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 19 Липня 2017

В РОБОТІ

Куча мусора, просто вывозят в лес

19.06.2017, 09:42 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.06.2017, 09:42 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

22.06.2017, 08:47 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

20.07.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

20.07.2017, 08:07 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

За результатами опрацювання Вашого звернення від 16.06.2017 № 1345 щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища на території с. Стецьківка, Сумського району, що розташовано за координатами 51.014314, 34.806045, повідомляємо.
Департаментом екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації направлені запити до Сумської районної державної адміністрації та Державної екологічної інспекції у Сумській області з метою з’ясування фактів, зазначених у зверненні, та вжиття заходів реагування.
За інформацією Сумської районної державної адміністрації зазначене сміттєзвалище знаходиться на землях, наданих у постійне користування Сумського дочірнього підприємства «Агролісгосп». На даний час вирішується питання щодо ліквідації сміттєзвалища та недопущення подальшого складування твердих побутових відходів на землях лісогосподарського призначення.

Статус: Надано відповідь