Звернення № 1342

#1342 створено 16 Червня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Україна, Т-22-07
Координати сміттєзвалища: 47.43436, 33.41292
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Липня 2017

НЕ ВИКОНАНО

Прям возле села свалка, между домами и трассой. Ужасное впечатление о местных властях!

16.06.2017, 15:51 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.06.2017, 15:51 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.07.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено