Звернення № 1339

#1339 створено 16 Червня 2017

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Україна, Миколаївська область, Миколаївський район, село Сливине
Координати сміттєзвалища: 47.000112872506, 31.856503263116
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Липня 2017

В РОБОТІ

Стихійне звалище ТПВ. Недобросовісні мешканці приватного сектору багато років підряд систематично викидають сміття в балку.

16.06.2017, 15:52 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.06.2017, 15:52 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.06.2017, 08:59 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

17.07.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

01.08.2017, 14:50 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Шановний Олександре Олеговичу!

Миколаївською обласною державною адміністрацією розглянуто та опрацьоване Ваше звернення щодо ліквідації стихійного звалища у с. Сливине Миколаївського району.
Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області під час розгляду Вашого звернення та з виїздом на місце встановлено, що дійсно за вказаними координатами 47.000112872506, 31.856503263116 виявлено стихійне сміттєзвалище будівельного та побутового сміття. В ході розгляду звернення зафіксовано, що попереджувальні аншлаги щодо заборони розміщення відходів на даній території відсутні. За результатами перевірки на адресу голови Миколаївської районної державної адміністрації та Веснянської сільської ради направлено припис щодо вжиття відповідних заходів реагування.
Миколаївською районною державною адміністрацією відповідно до ст. 7 Закону України «Про звернення громадян» вищезазначене звернення направлено за належністю до Веснянської сільської ради.
Веснянською сільською радою в межах своєї компетенції ведеться роз’яснювальна робота щодо несанкціонованого скидання відходів в не відведених для цього місцях.
Зазначене питання знаходиться на контролі у Миколаївській районній державній адміністрації та Веснянської сільської ради.
З повагою відповідальний з сервісом.

Статус: Надано відповідь