Звернення № 1335

#1335 створено 16 Червня 2017

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: Україна, Харківська область, Харківський район, селище міського типу Хорошеве, Соснова вулиця
Координати сміттєзвалища: 49.847817917965, 36.235038190825
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Липня 2017

В РОБОТІ

Кладбище окружено кучами муссора. Время от времени сжигают Б/У пластиковые венки,цветы. Рядом находится детская площадка и жилые дома.

16.06.2017, 15:53 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.06.2017, 15:53 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

30.06.2017, 14:55 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

30.06.2017, 14:56 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
З метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом направлено листи до Харківської районної державної адміністрації, Хорошівської селищної ради Харківського району Харківської області, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.
Про подальше Вас буде проінформовано додатково.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

08.07.2017, 23:23 Спростування виконання Заявником.

07 июля 2017 года муссор убран частично (приблизительно 50%) . https://goo.gl/R69T28 По состоянию на 08 .07. 2017г. звернення не выполнено.

Статус: Відхилено Заявником

14.07.2017, 12:01 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

За інформацією Управління житлово-комунального господарства та будівництва Харківської районної державної адміністрації Харківської області (лист від 12.07.2017 №1836), у квітні-травні поточного року на території Хорошівської селищної ради було організовано та проведено акцію з санітарного очищення території.
З метою усунення вказаних Вами недоліків санітарно-екологічного стану, ТОВ «Комунсервіс-12-ЛО» 7 липня поточного року проведено роботи з рекультивації сміттєзвалища по вул. Сосновій в смт Хорошеве Харківського району Харківської області.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

20.07.2017, 17:30 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

За повідомленням Хорошівської селищної ради Харківського району Харківської області несанкціоноване сміттєзвалище, зазначене у Вашому зверненні ліквідовано.


Документи:

Статус: Надано відповідь

20.07.2017, 17:31 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

За повідомленням Хорошівської селищної ради Харківського району Харківської області несанкціоноване сміттєзвалище, зазначене у Вашому зверненні ліквідовано.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

24.07.2017, 09:31 Спростування виконання Заявником.

20.07.2017р. исполнитель отчитался о проведении рекультивации стихийной свалки. Вместо так называемой ”РЕКУЛЬТИВАЦИИ” был растянут муссор вдоль периметра кладбища (см. файл https://cloud.mail.ru/public/6AMM/Vh6gvuSwj ).
А так же не убраны кучи муссора ,как по периметру кладбища так и внутри (см. файл https://cloud.mail.ru/public/9XdH/ZaETZ1iJU ).
С уважением Александр.

Статус: Відхилено Заявником

17.08.2017, 15:46 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

З метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо остаточної повної ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом повторно направлено листи до Харківської районної державної адміністрації та Хорошівської селищної ради Харківського району Харківської області.
Про подальше Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

27.08.2017, 21:17 Спростування виконання Заявником.

Не кто и не думал убирать мусор. См. файлы ( https://cloud.mail.ru/public/GT9M/cLWGGQWRA https://cloud.mail.ru/public/FGMY/Q7qdAhTqm ).
С уважением Александр.

Статус: Відхилено Заявником

05.09.2017, 12:43 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

За повідомленням Хорошівської селищної ради Харківського району Харківської області несанкціоноване сміттєзвалище, зазначене у зверненні ліквідовано у повному обсязі.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника