Звернення № 1331

#1331 створено 16 Червня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Україна, Кропивницький, район Балашівка
Координати сміттєзвалища: 48.530805656619, 32.228289786726
Відповідальний: Кіровоградська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Липня 2017

НЕ ВИКОНАНО

Прошу прийняти міри щодо усунення стихійного сміттєзвалища що утворилося в результаті недобросовісної роботи комунального підприємства яке вивозить відходи з розташованих поблизу контейнерів. Не сумлінні городяни висипають відходи поблизу контейнерів а працівники комунального підприємства відгортають бульдозером це сміття в бік житлового масиву тим самим знімаючи з себе відповідальність по вивозу сміття і завдають незручності жителям вул. Пилипа Хмари та вул. Сімферопольскої. Також прошу заблокувати проїзд зі сторони вул. Салтикова-Щедріна в сторону вул. Пилипа Хмари одразу за сміттєвими контейнерами тим самим обмежити вільний проїзд авто несумлінних городян які приїжджають висипати сміття.

16.06.2017, 15:59 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.06.2017, 15:59 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Кіровоградська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.07.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено