Звернення № 1313

#1313 створено 16 Червня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Україна, Херсонська область, Бериславський район, село Новокаїри
Координати сміттєзвалища: 47.00662, 33.60513
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Липня 2017

НЕ ВИКОНАНО

И это все прям возле школы!!! Люди, вы чего???

16.06.2017, 17:08 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.06.2017, 17:09 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.07.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено