Звернення № 1311

#1311 створено 16 Червня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Україна, Херсонська область, Бериславський район
Координати сміттєзвалища: 47.01235, 33.59338
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Липня 2017

НЕ ВИКОНАНО

Стихийная свалка прям возле села Новокаиры! Люди вообще совесть потеряли! Исправьте!

16.06.2017, 17:12 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.06.2017, 17:12 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.07.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено