Звернення № 1310

#1310 створено 16 Червня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Україна, Київська область, Бровари
Координати сміттєзвалища: 50.495867, 30.819975

НА РОЗГЛЯДІ

забруднення повітря

16.06.2017, 17:56 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.06.2017, 17:57 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця