Звернення № 1309

#1309 створено 16 Червня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Україна, Херсон, Суворовський район
Координати сміттєзвалища: 46.675331, 32.634123
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Липня 2017

НЕ ВИКОНАНО

будівельні сміття

16.06.2017, 17:19 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.06.2017, 17:19 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.07.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено