Звернення № 1307

#1307 створено 16 Червня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Україна, Київська область, Бровари
Координати сміттєзвалища: 50.495495, 30.814083
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Липня 2017

В РОБОТІ

стихійне звалище

16.06.2017, 17:20 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.06.2017, 17:26 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.06.2017, 09:01 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

14.07.2017, 14:51 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 19.06.2017 № Д 29.1818.2 Департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто Ваше звернення від 16.06.2017 № 1307-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалищ за координатами 50.495495, 30.814083 та повідомляє.
Листом Броварської міської ради від 30.06.2017 № 9-7-1863 повідомлено, що працівниками спеціального відділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста Броварської міської ради було обстежено дану територію, та встановлено, що в районі вулиці Підприємницької виявлене складування побутового та будівельного сміття.
Тому, директор КП « Бровари - благоустрій» 20.06.2017 року, згідно з п. 4.8.2 Правил благоустрою міста Бровари було вручено припис, з вимогою забезпечити прибирання сміття в районі вулиці Підприємницької.
За інформацією КП «Бровари - благоустрій», у зв’язку з великими обсягами роботи, ліквідація стихійного сміттєзвалища запланована у термін до 01.08.2017.

Статус: Надано відповідь