Звернення № 1306

#1306 створено 16 Червня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Україна, Житомирська область, Житомирський район, Коднянська сільська рада
Координати сміттєзвалища: 50.109579, 28.667861
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Липня 2017

В РОБОТІ

Прошу вас припинити існування даного стихійного сміттєзвалища,та в подальшому проконтролювати щоб мешканці села не скидали туди своє сміт'я.
Дякую!

16.06.2017, 17:27 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.06.2017, 17:27 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.06.2017, 10:48 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

17.07.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

17.07.2017, 16:41 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, отримане на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» 2017-06-16 за №1306 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться на території Коднянської сільської ради Житомирського району повідомляє.
Ваше звернення направлено до Житомирської районної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції у Житомирській області та голові Коднянської сільської ради для розгляду в установленому порядку та просимо вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.

Статус: Надано відповідь