Звернення № 1304

#1304 створено 16 Червня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Україна, Житомирська область, Житомирський район, Іванівська сільська рада
Координати сміттєзвалища: 50.267284, 28.551799
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Липня 2017

НЕ ВИКОНАНО

На даній місцевості знаходиться дуже багато сміття, близько 10 машин. Прошу прийняти міри по його усуненню.

16.06.2017, 17:28 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.06.2017, 17:28 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.06.2017, 10:48 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

17.07.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

17.07.2017, 16:43 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, отримане на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» 2017-06-16 за №1304 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться на території Іванівської сільської ради Житомирського району повідомляє.
Ваше звернення направлено до Житомирської районної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції у Житомирській області та голові Іванівської сільської ради для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.

Статус: Надано відповідь

04.09.2017, 15:45 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, отримане на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» 2017-06-16 за №1304 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться на території Іванівської сільської ради Житомирського району додатково повідомляє.
Відповідно до листа Житомирської районної державної адміністрації від 22.08.2017 №18-4/1320, Іванівський сільський голова Кузовкова Л.О. проінформувала, що стихійне сміттєзвалище за вказаними координатами ліквідовано.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

04.09.2017, 20:28 Спростування виконання Заявником.

Шкода, що я не був присутнім при виконанні розпорядження, адже прибирання сміття виконано не повністю.
Чому звітування про виконання здійснюється лише на папері, без додаткового фото- або відео-фіксаціі?

Статус: Відхилено Заявником