Звернення № 1299

#1299 створено 16 Червня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Україна, Харківська область, Куп'янськ, вулиця Ананьїна, 59
Координати сміттєзвалища: 49.698663, 37.609305
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Липня 2017

ВИКОНАНО

стихийная свалка рядом с селом Максимильяновка

16.06.2017, 17:28 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.06.2017, 17:29 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

04.07.2017, 12:04 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

04.07.2017, 12:05 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Департаментом екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто Ваше звернення щодо утворення стихійного сміттєзвалища по вул. Ананьїна, 59 в м. Куп’янськ Харківської області, яке надійшло з Міністерства екології та природних ресурсів України.
Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про відходи», відноситься до повноважень органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
З метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом направлено листи до Куп’янської міської ради, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.
Про подальше Вас буде проінформовано додатково.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

05.07.2017, 18:20 Спростування виконання Заявником.

Сміття як було так і є. Ніхто нічого не робить. Я був в офісі Держпродспоживслужби у м. Купянську, де мене повідомили, що вони поки що не мають повноважень штрафувати винних за невиконання приписів. А СМІТТЯ ЯК БУЛО ТАК І Є. СМОРОД, МУХИ ТА ІНШЕ...

Статус: Відхилено Заявником

01.08.2017, 16:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Департаментом екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) додатково розглянуто Ваше звернення щодо утворення стихійного сміттєзвалища по вул. Ананьїна, 59 в м. Куп’янськ Харківської області, яке надійшло з Міністерства екології та природних ресурсів України.
Згідно з отриманою Департаментом від Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради інформацією, господарською групою Житлово-комунального підприємства №1 Куп’янської міської ради неодноразово здійснювалися заходи щодо ліквідації несанкціонованих смтіттєзвалищ по вул. Ананьїна, 59 в м. Куп’янськ Харківської області. У зв’язку з виявленням нового сміттєзвалища за вказаною адресою, роботи з його ліквідації заплановано завершити до 01.08.2017.
Одночасно, з метою недопущення забруднення території, за кошти міського бюджету було виготовлено та встановлено попереджувальні інформаційні знаки про заборону викидання сміття.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

02.08.2017, 02:53 Спростування виконання Заявником.

Сьогодні 2 серпня - сміття як було так і є. Територія уся в побудових відходах (каміння, деревина, скло, пластик и т.п.). В черговий раз місцева влада вдається до маніпуляцій. Сміття на місці

Статус: Відхилено Заявником

06.09.2017, 11:08 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Згідно з отриманою Департаментом від Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради інформацією, господарською групою Житлово-комунального підприємства №1 Куп’янської міської ради звалище, за вказаною Вами адресою, ліквідовано.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

06.09.2017, 16:22 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником