Звернення № 1276

#1276 створено 1 Червня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Україна, Дніпропетровська область, Марганець
Координати сміттєзвалища: 47.647322, 34.646749
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Липня 2017

В РОБОТІ

стихийная свалка

01.06.2017, 12:28 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

01.06.2017, 12:28 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

06.06.2017, 12:59 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

30.06.2017, 09:35 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня. Департаментом екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації розглянуто Ваше звернення щодо стихійного сміттєзвалища, що виявлено в м. Марганець. За інформацією виконавчого комітету Марганецької міської ради за вказаними у зверненні координатами виявлено наявність сміттєзвалища. Згідно з даними ТДВ “Дніпрокомунтранс” проведення робіт з ліквідації зазначеного сміттєзвалища заплановано найближчим часом. Додатково інформуємо, що зазначене у зверненні питання залишається на контролі в департаменті до повної ліквідації звалища.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника