Звернення № 1275

#1275 створено 1 Червня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Україна, Дніпро, Тунельна балка
Координати сміттєзвалища: 48.419444, 35.041109
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Липня 2017

В РОБОТІ

стихийная свалка

01.06.2017, 12:35 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

01.06.2017, 12:35 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

06.06.2017, 13:07 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

30.06.2017, 16:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня. Департаментом екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації розглянуто Ваше звернення щодо стихійного сміттєзвалища, що виявлено в Тунельній балці м. Дніпро. Відповідно до пункту “и” статті 21 Закону України “Про відходи” ліквідація несанкціонованих звалищ відходів відноситься до повноважень органів місцевого самоврядування, а саме: районних, сільських, селищних та міських рад. З метою здійснення контролю за додержанням законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища й формування сприятливого для життєдіяльності людини середовища Ваше звернення було направлено до Соборної районної у місті Дніпрі ради та виконавчого комітету Дніпровської міської ради для здійснення перевірки викладених у зверненні фактів, визначення власника земельної ділянки, притягнення до відповідальності винних осіб та вжиття невідкладних заходів реагування стосовно повної ліквідації виявленого сміттєзвалища. Додатково інформуємо, що зазначене у зверненні питання залишається на контролі в департаменті до повної ліквідації звалища.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника