Звернення № 1249

#1249 створено 23 Травня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Україна, М-19
Координати сміттєзвалища: 50.796094738819, 25.396408215165
Відповідальний: Волинська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 22 Червня 2017

В РОБОТІ

В селі Прилуцьке біля руїн маєтку Габрієли Запольської знаходиться кілька звалищ.
Прошу навести порядок та покарати винних.

23.05.2017, 15:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

23.05.2017, 15:06 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

09.06.2017, 15:05 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

09.06.2017, 15:06 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Роботи з ліквідації стихійного сміттєзвалища будуть проведені працівниками комунального підприємства "Громада-Плюс" до 15 червня 2017 року.


Документи:

Статус: Надано відповідь