Звернення № 1247

#1247 створено 23 Травня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Україна, Волинська область, Ківерцівський район, село Прилуцьке
Координати сміттєзвалища: 50.795843822443, 25.388082638383
Відповідальний: Волинська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 22 Червня 2017

В РОБОТІ

На вул. Ківерцівській за школою знаходиться сміттєзвалище, поруч випас худоби, яка порпається у смітті і розкидає його навколо (можливо і їсть). Недалеко знаходиться озеро.
Прошу ліквідувати і покарати винних.

23.05.2017, 15:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

23.05.2017, 15:06 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

09.06.2017, 15:02 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

09.06.2017, 15:02 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Роботи з ліквідації стихійного сміттєзвалища будуть проведені працівниками комунального підприємства "Громада-Плюс" до 15 червня 2017 року.


Документи:

Статус: Надано відповідь

19.07.2017, 09:30 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Несанкціоноване сміттєзвалище, яке знаходилось біля школи по вул.Ківерцівській с.Прилуцьке ліквідоване силами працівників комунального підприємства "Громада-Плюс".


Документи:

Статус: Надано відповідь