Звернення № 1246

#1246 створено 23 Травня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Україна, М-19
Координати сміттєзвалища: 50.801550671266, 25.392283983529
Відповідальний: Волинська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 22 Червня 2017

В РОБОТІ

Наприкінці вулиці Бойка в селі Прилуцьке знаходиться велике сміттєзвалище протяжністю кілька сотень метрів.
Прошу ліквідувати і покарати винних.

23.05.2017, 15:07 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

23.05.2017, 15:07 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

09.06.2017, 14:59 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

09.06.2017, 15:01 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Роботи з ліквідації стихійного сміттєзвалища будуть проведені працівниками комунального підприємства "Громада-Плюс" до 15 червня 2017 року.


Документи:

Статус: Надано відповідь

18.07.2017, 12:27 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

несанкціоноване сміттєзвалище по вул.Бойка с.Прилуцьке ліквідовано працівниками комунального підприємства "Громада-Плюс".


Документи:

Статус: Надано відповідь