Звернення № 1244

#1244 створено 23 Травня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Україна, Суми, вулиця Романа Атаманюка, 69
Координати сміттєзвалища: 50.938546, 34.773018
Відповідальний: Сумська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 22 Червня 2017

В РОБОТІ

комунальщики почистили подвал, мусор выбросили прямо по среди двора. дети постоянно лезут к нему. очень опасно!

23.05.2017, 15:09 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

23.05.2017, 15:09 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

16.06.2017, 11:07 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

16.06.2017, 11:09 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

За результатами розгляду звернення від 22.05.2017 № 1244 щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища на території м. Суми, вул. Романа Атаманюка, 69, повідомляємо.
Департаментом екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації направлені запити до Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради та Державної екологічної інспекції у Сумській області з метою з’ясування фактів, зазначених у зверненні, та вжиття заходів реагування.
За інформацією Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради рішенням сесії від 31.05.2017 виділено кошти на виконання робіт по ліквідації стихійних сміттєзвалищ. Роботи по ліквідації сміттєзвалища, зазначеного у Вашому зверненні, будуть розпочати одразу після укладання відповідного договору зі спеціалізованим підприємством, яке виконує дані послуги.

Статус: Надано відповідь