Звернення № 1239

#1239 створено 1 Червня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Фонтанка, 3 улица центральная / сосновая
Координати сміттєзвалища: 50.4501, 30.5234
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 1 Липня 2017

В РОБОТІ

Добрый день . Снова обращаюсь к вам , так как ничего не меняется , горы мусора растут , площадь его увеличивается . Морально тяжело наблюдать за этим . Помогите .

01.06.2017, 12:22 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

01.06.2017, 12:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця