Звернення № 1219

#1219 створено 23 Травня 2017

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Україна, Сумська область, Ромни, Індустріальна вулиця
Координати сміттєзвалища: 50.73273329421, 33.477523270994
Відповідальний: Сумська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 22 Червня 2017

В РОБОТІ

У м. Ромни на території урочища Пивний ліс знаходяться три несанкціонованих сміттєзвалища. Частково, в межах своїх сил, місцеві жителі проводять толоки. Але цього не достатньо, необхідно залучити додаткові сили та спецтехніку.

Для упередження накопичення сміття та створення нових звалищ ТПВ потрібно облаштувати сміттєвий майданчик з достатньою кількістю баків та огорожею.

23.05.2017, 18:21 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

23.05.2017, 18:22 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

16.06.2017, 11:23 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

16.06.2017, 11:23 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

За результатами опрацювання звернення від 18.05.2017 № 1219 щодо ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ на території м. Ромни, вул. Індустріальна (урочище «Пивний ліс»), повідомляємо.
Департаментом екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації направлені запити до Роменської міської ради та Державної екологічної інспекціі у Сумській області з метою з’ясування фактів, зазначених у зверненні, та вжиття заходів реагування.
За інформацією Управління житлово-комунального господарства Роменської міської ради на даний час вирішується питання щодо ліквідації зазначеного сміттєзвалища.

Статус: Надано відповідь