Звернення № 1160

#1160 створено 11 Травня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Україна, Миколаївська область, Миколаївський район
Координати сміттєзвалища: 47.109994560098, 31.783765107393
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Червня 2017

ВИКОНАНО

На полигоне Ширлан в районе шпаковой балки в месте которое называется карьер , выгрузили 3 самосвала бытового мусора

11.05.2017, 14:15 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.05.2017, 14:15 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.05.2017, 08:43 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

08.06.2017, 13:12 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Шановний Георгію Михайловичу!
Ваше звернення, яке зареєстровано на електронному сервісі "Інтерактивна мапа сміттєзвалищ" Міністерства екології та природних ресурсів України від 11.05.2017, щодо вжиття заходів з ліквідації звалища на полігоні Широкий лан розглянуто Миколаївською облдержадміністрацією спільно з Миколаївською райдержадміністрацією Миколаївської області та Ольшанською селищною радою Миколаївського району.
За результатами розгляду повідомляємо наступне.
За інформацією Ольшанської селищної ради Миколаївського району (лист від 25.05.2017 № 115/04.02) було створено робочу групу з метою обстеження вказаного місця розміщення відходів для підтвердження факту юридичної належності та обсягів відходів.
Під час перевірки робочою групою на місці виявлено побутове сміття.
На даний час розробляються заходи щодо ліквідації даного сміттєзвалища та запобігання утворення нових місць стихійних сміттєзвалищ.
За інформацією Ольшанської селищної ради було встановлено інформаційні щити щодо заборони викиду сміття з зазначенням адміністративної відповідальності за такі дії.
Остаточне вирішення питання ліквідації сміттєзвалища та приведення зазначеної ділянки в належний санітарний стан знаходиться на контролі Ольшанської селищної ради Миколаївського району.


З повагою
відповідальний за роботу з сервісом.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

08.06.2017, 19:46 Спростування виконання Заявником.

Повідомляю Вам, що Ольшанська селищна рада подає неправдиві факти в своєму листі ( від 25.05.2017 № 115/04.02) так як 08/06/2017 ми прибули на місце і там ВІДСУТНІ будь-які інформаційні щити ! Також нами було ідентифіковано та зафіксовано, що сміття було вивезене саме з Ольшанського. Попереджаємо Ольшанську селишну раду - якщо за найкоротший час не буде ліквідовано звалише, передамо матеріали до правоохоронних органів!

Статус: Відхилено Заявником

06.07.2017, 09:02 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Шановний Георгію Михайловичу!
В доповнення до розгляду Вашого звернення облдержадміністрація повідомляє наступне.
За інформацією листа Миколаївської райдержадміністрації від 04.07.2017 № 772-02-18-17 Ольшанською селищною радою вжито заходи щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища за координатами 47.109994560098, 31.783765107393 та приведення території в належний санітарний стан. Фотоматеріали додаються.

З повагою
відповідальний за роботу з сервісом.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

13.07.2017, 23:33 Підтвердження виконання Заявником.

Сміття прибрано! Дякую

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником