Звернення № 1140

#1140 створено 12 Травня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Україна, Волинська область, Ківерцівський район
Координати сміттєзвалища: 50.794861548167, 25.414679422975
Відповідальний: Волинська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Червня 2017

В РОБОТІ

Біля кущів знаходиться нелегальне звалище.
Прошу навести порядок і покарати винних.

12.05.2017, 16:50 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.05.2017, 16:51 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

26.05.2017, 13:02 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

26.05.2017, 13:03 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Роботи з ліквідації сміттєзвалища, із залученням необхідних для цього коштів, техніки та людських ресурсів будуть проведені працівниками комунального підприємства "Громада Плюс" до 10 червня 2017 року.


Документи:

Статус: Надано відповідь

16.06.2017, 09:46 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Дане сміттєзвалище ліквідовано силами працівників комунального підприємства "Громада Плюс"


Документи:

Статус: Надано відповідь