Звернення № 11089

#11089 створено 18 Листопада 2020

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: Залізнична вулиця, Підгородне, Дніпропетровська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.560905861567, 35.156207084656
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Грудня 2020

В РОБОТІ

Вул. Орловська 20 на приватній ділянці під будівництво власник зробив котлован в який було завезено 2 КАМАЗи хімічних відходів-мішки з написом хром та бочки з написом ГОСТ5905-79,що відповідає речовині хром металевий. Фактично відбулося незаконне захоронення хімічних відходів. Місто не має центрального водопостачання, населення використовує воду з колодязів і свердловин. Данне захоронення загрожує забрудненням ґрунтових вод, що може привести к забрудненю річок Кільчень та Самара, що знаходяться поблизу звалища хімічних відходів, а також залишити 20000 населення без води. За данным фактом розпочате уголовное провадження , але відходи вже 2 місяця знаходяться в землі і після дощу потраплять до ґрунтових вод. Просимо прийняти заходи по запобіганню екологічній катастрофі та утилізувати хімічні речовини згідно діючого законодавства по поводженню з небезпечними відходами.

18.11.2020, 07:59 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.11.2020, 07:59 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.11.2020, 12:05 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні