Звернення № 11088

#11088 створено 18 Листопада 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Лісова, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.600227581685, 30.089691951871
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Грудня 2020

В РОБОТІ

Стихійне сміттезвалише з ознаками систематичного схоронення відходів з використанням спеціалізованої техніки (наявність слідів шин тощо)

18.11.2020, 07:59 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.11.2020, 07:59 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.11.2020, 10:03 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

24.11.2020, 11:06 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природнх ресурсів КОДА звернувся до Бородянської РДА ( копія листа додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь