Звернення № 11087

#11087 створено 18 Листопада 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Бикiвня-3, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.472671811053, 30.679144263268
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 18 Грудня 2020

В РОБОТІ

Сміттєзвалище в лісі, координати 50,4725362, 30,6794313. Прохання вивести данне сміття (не заривати в пісок на місці).

18.11.2020, 07:59 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.11.2020, 07:59 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця