Звернення № 11086

#11086 створено 18 Листопада 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Академмістечко, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.464188726804, 30.354605515786
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 18 Грудня 2020

В РОБОТІ

За магазином СЕКОНД ХЕНД уйма брошенного и оставленного мусора,которое не убирается долгое время!

18.11.2020, 08:01 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.11.2020, 08:01 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця