Звернення № 11085

#11085 створено 17 Листопада 2020

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: Т2302, Хмельницька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.982508075459, 26.551122665405
Відповідальний: Хмельницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Грудня 2020

В РОБОТІ

Стихійне сміттєзвалище а також відходи виробництва

17.11.2020, 10:44 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.11.2020, 10:45 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.11.2020, 11:32 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні